Restauracja Zakostrefa

z wyjątkowym charakterem

Niepowtarzalny

design i smak 

Planujesz romantyczną kolację, rodzinny obiad, a może towarzyski wypad na miasto? Odkryj klimatyczne miejsce w Zakopanem, idealne do celebrowania ważnych momentów. Kameralna restauracja, z ponadczasową kuchnią, łączącą tradycyjne dania, z nutą nowoczesności, będzie doskonałą przestrzenią, co codziennych spotkań przy stole.

Pasja i doświadczenie

Doskonała harmonia

Zakostrefa, to osobisty azyl szefa kuchni Mariusza Bizuba, znanego, jako ,,Strzała”. Kim jest na co dzień? Wulkanem energii, perfekcjonistą w swoim fachu, twórcą luksusowego smaku i autorskiego stylu, w kulinarnych kreacjach. Pasja i doświadczenie zdobyte w podhalańskiej gastronomii pozwoliło mu spełnić marzenie o własnej restauracji na mapie Zakopanego. Odwiedź Zakostrefę i poczuj pasję, w każdym kęsie.

Menu

Przestrzeń

 na każdą okazję

Zorganizuj imprezę okolicznościową w naszej restauracji i ciesz się niepowtarzalną atmosferą. Zadbamy o kulinarną oprawę, przygotujemy spersonalizowane menu, zajmując się kompleksową obsługą Twojej uroczystości. Łap ważne momenty i celebruj wyjątkowe wydarzenia w Zakostrefie!